Back

O čom sú komentované rozhovory INSIDE THE GAME? Pozri si video a pochopíš!

Práve si sa rozhodol nazrieť do INSIDE THE GAME –  hláv úspešných! Jedinečné rozhovory s elitou slovenského športu, biznisu a showbiznisu. Čo títo úspešní ľudia aplikovali, aby ich to dostalo na úplný vrchol? Čo potrebovali pochopiť, aby boli lepší ako ostatní? S čím majú, naopak, problém a v čom sa potrebujú stále zlepšovať?

Rozhovory sú komentované priamo ich mentálnym coachom, Radekom Šefčíkom! Radek v nich rozoberá konkrétne mentálne princípy z praxe, ktoré úspešných športovcov či podnikateľov dostali na úplný vrchol. Ukážeme ti cestu, ktorá ti pomôže dostať sa z priepasti, stagnácie a dovedie ťa k výsledkom presne tak, ako to aplikovali úspešní v spolupráci s Radekom.


Kúp si dva rozhovory a dostaň tretí zadarmo! Použi kupón: “2PLUS1ZDARMA”
.

Preskúmaj všetky komentované rozhovory

Majk Spirit – rozhovor INSIDE THE GAME
INSIDE THE GAME – Balík všetkých 10 rozhovorov
Rebecca Šramková – rozhovor INSIDE THE GAME
Matúš Juráček – rozhovor INSIDE THE GAME
Martin Budaj – rozhovor INSIDE THE GAME
Ludovít Klein – rozhovor INSIDE THE GAME
Eduard Gerek – rozhovor INSIDE THE GAME
David Kostelecký – rozhovor INSIDE THE GAME
Danka Barteková – rozhovor INSIDE THE GAME
Adrián Guľa – rozhovor INSIDE THE GAME
Adam Botek – rozhovor INSIDE THE GAME

O Mentorovi

Ing. Radek Šefčík

Je profesionálny licencovaný peak performance coach a stratég s viac ako 20 ročnou praxou s mentálnou prípravou tých najlepších profesionálnych športovcov s viac ako 15 športov, policajných a armádnych tímov MO, MV v SR a zahraničí, svetových českých tenistov WTA a ATP, MMA fighterov, IPSC strelcov, hokejistov NHL, KHL, mnoho profi zahraničných futbalistov /Anglicko, Turecko, Holandsko, ČR,../ špičkových trénerov a kopu ďalších.

V súčasnej dobe patrí medzi popredných svetových certifikovaných coachov asociácie IMGCA, s najvyššou kvalifikáciou, LEVEL 4 a certifikovaný SI coach.