Back
hudacek

Libor Hudáček

“S Radekom spolupracujem necelý rok a pracujeme nie len na rozvoji v športe ale aj v reálnom živote. Som maximálne spokojný prežívam najkrajšie obdobie v kariére a v spoločenskom živote. Cítim, že som sa posunul o veľký krok vpred po každej stránke. Pomohol mi vyriešiť každú ťažkú situáciu ktorá mi prišla do života.”

Adrián Guľa

Adrián Guľa

Mne  ako trénerovi pomohla mentálna príprava vo všetkých úrovniach – v predtréningovej, predzápasovej a pozápasovej príprave. Pomohol mi v koncentrácii v samotnom zápase, aby som vedel reagovať na veci, čo som tímu dal ako ciele, plány či stratégiu. Viem čo sú očakávania a čo je socíálne uznananie, a preto sa na zápas či tréning pozerám inak, ako tomu bolo predtým.

vítaz boxerskeho zápasu so Separom

Majk Spirit

,,Radek je špička vo svojom obore. Pomohol mi pripraviť sa na zápas s rapperom Separom mentálne.” Majk Spirit pred víťazstvom v boxe. Zdolal Separa po 2.kole.

pexels-hannah-nelson-1456951 rev

Arthurovi rodičia

Vďaka programu rozvoja pre nášho syna Arthura, ktorý máme nastavený od 5. dňa jeho narodenia, sa náš syn rozvíja viditeľne rýchlejším tempom po mentálnej, aj fyzickej stránke v porovnaní s jeho rovesníkmi. Keď vidíme, čo všetko už vie a dokáže, ostávame v úžase. Už v piatich mesiacoch sa samostatne plazil, v šiestich mesiacoch samostatne štvornožkoval, sedel a lozil po schodoch, v 8. mesiaci stál bez pomoci, v 9.mesiaci stál a chodil popri nábytku, v 1r. plynule samostatne chodil a behal. V 15. mesiaci mal už 16 zúbkov, sám jedol, pil a hovoril už viac ako 10 slov.

Dnes 1,5 ročný Arthur rozumie 3 jazykom, dokáže prejaviť svoje pocity, má svoj režim, je veľmi vnímavý, rozumný a je z neho naozaj dobré dieťa s veľkým srdcom. Sme vďační za túto dokonalosť a veríme, že to bude mať v budúcnosti pre nášho syna veľký osoh. Veľká vďaka za tieto pokroky patrí jeho coachovi Jánovi Bottyánovi, ktorý sa stará od narodenia o Arthurkov správny rozvoj. Sme nesmierne spokojní s týmto programom a odporučili by sme ho naozaj všetkým rodičom. (rodičia Arthura)

PHOTO-2021-11-03-20-16-53 4

Danka Barteková

Slovenská olympionička v strelbe a predsedníčka slovenského olympijskeho výboru

Slovenská reprezentantka v streleckej disciplíne skeet. Okrem množstva svetovo významných titulov je aj držiteľkou svetového rekordu a bronzovou medailistkou z letných olympijských hier v roku 2012.

Pri dlhodobej práci s Dankou sme sa sústredili na rôzne ciele, podľa fázy jej kariéry, no predovšetkým na to, ako somaticky pracovať s tlakom a na prácu s koncentráciou v momente výstrelu.

PHOTO-2021-11-03-20-16-49

Martin Budaj

MMA fighter a aktuálne nový UFC zápasník

Slovenský MMA fighter, ktorý má napriek svojmu mladému veku na konte množstvo úspechov. Ako druhý Slovák v histórii dostal kontakt do UFC v ťažkej váhe a vo svojej profesionálnej kariére ma na konte iba jednu prehru!

Naša spolupráca s Martinom začala tento rok, kedy sa po Covide potreboval späť do fyzickej a mentálnej formy pred zápasom o titul organizácie Oktagon, ktorý vyhral. Pracovali sme na úderovej sebadôvere ale i pri sebadôvere v oblasti kondície na koncentračných princípoch v zápase a zvládaní krízových momentov, čo mu pomohlo v zápase o kontrakt s UFC, v ktorom sa dokázal aj pri množstve úderov dokonale koncentrovať.

PHOTO-2021-11-03-20-16-49 3

Attila Vegh

MMA fighter a tréner

,,Ďakujem mentálnemu coachovi Radekovi!” hovorí Attila po výhre v zápase storočia s Karlosom Vémolom.

Najlepší Slovenský MMA fighter, ktorý je známy najmä vďaka pôsobení v organizácii Oktagon. Do histórie sa zapísal víťazstvom v “zápase storočia” proti Karlosovi Vémolovi.

Attilu sme pripravovali na jeho výherný turnaj Bellator v roku 2012, kedy  sme pracovali najmä na sebadôvere, zvládnutí tlaku z očakávania okolia, a celkovej príprave na veľmi náročné viackolové zápasy.

Príprava na výherný zápas storočia v roku 2019  bola už o niečom inom. Pracovali sme na nájdení “starého Atillu” a na nepodľahnutí extrémnemu mediálnemu tlaku, ktorý zápas proti Karlosovi Vémolovi  priniesol.