Back

Kvalita vzťahu určuje kvalitu tvojho života

Partnerský vzžah - 6 tipov LIFE IS YOU blog

Chyby v komunikácii, či neschopnosť nadviazať nové vzťahy, výrazne ovplyvňujú kvalitu nášho života. Rodinné a partnerské vzťahy, či výchova dieťaťa bohužiaľ nie sú vždy ideálne.

Niekedy sa však stačí na vec pozrieť z iného uhla pohľadu a riešenie môže byť jednoduchšie ako si myslíte. Vymeňte vnútorný hnev, zlosť a hádky za úctu, rešpekt a vzájomné porozumenie.

Ak sa nájdete v nasledujúcich otázkach, tento kurz je aj pre Vás.

  • Frustruje vás, že vaše dieťa nerobí to, čo od neho očakávate ?
  • Nevyhľadáva vaše dieťa vašu pozornosť ?
  • Už nie je také, ako to bolo na začiatku ?
  • Radšej ste niekedy so svojimi kamarátmi ako s Vašim partnerom ?
vzťah a výchova detí blog a kurz

Komu sme pomohli?

Zuzana BrisudováPodnikateľka, hrdá matka dvoch detí.
Zobraziť viac
Kurz Life is you mi priniesol veľa zaujímavých postrehov a ukázal množstvo techník, ako zvýšiť mentálnu odolnosť v pracovnom živote. Kombináciou s lekciami o vzťahoch a deťoch z toho vznikol super sprievodca pre harmonický život.

Odporúčané "Inside the Game"

Jedinečné rozhovory s elitou slovenského športu, biznisu a showbiznisu. Čo títo úspešní ľudia aplikovali, aby ich to dostalo na úplný vrchol? Rozhovory sú komentované priamo ich mentálnym coachom, Radekom Šefčíkom! 

O Mentorovi

Ján Bottyán

Je vrcholový manažér, coach a podnikateľ. Svoje dlhoročné skúsenosti v rámci rodiny a výchovy detí získal predovšetkým od amerických mentorov, ktorí už od začiatku 20.storočia venovali čas prieskumu na rozvoj detí po celom svete.

Stoviek strávených hodín s profesionálnymi mentormi dnes využíva, aby pomáhal rodinám rozvíjať inteligenciu dieťaťa. Dnes už stovky rodín využívajú jeho služby na pravidelnej báze a nešetria chválou na jeho adresu.