Tvoj príbeh je príčinou toho, kde si.

Zmeň svoj príbeh a tým svoj život.

Vedieť nestačí, potrebuješ AKCIU!Získaj osobný coaching od mentora kurzu Mentálnej odolnosti a práce s emóciami.Zakúpením osobného coachingu získaš 4 x 45 minút s Radekom Šefčíkom a zároveň 3-mesačný prístup do všetkých kurzov, prístup do uzavretej FB skupiny, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!


Ing. Radek ŠEFČÍK


Je profesionálny licencovaný peak performance coach a stratég s viac ako 20 ročnou praxou s mentálnou prípravou tých najlepších profesionálnych športovcov s viac ako 15 športov, policajných a armádnych tímov MO, MV v SR a zahraničí, svetových českých tenistov WTA a ATP, MMA fighterov, IPSC strelcov, hokejistov NHL, KHL, mnoho profi zahraničných futbalistov /Anglicko, Turecko, Holandsko, ČR,../ špičkových trénerov a kopu ďalších. V súčasnej dobe patrí medzi popredných svetových certifikovaných coachov asociácie IMGCA, s najvyššou kvalifikáciou, LEVEL 4 a certifikovaný SI coach.

Pred tvojím prvým mentoringom..

Prosím daj nám vedieť bližšie info o tebe

Vyber si svoj plán


€800

Jednorázová Platba

4 x 45min Osobného Coachingu

Len s nami získaš:


1/ Možnosť prioritného zaradenia do poradovníka osobného coachingu mentora

2/ 4 x 45 min individuálny coachingČasto Kladené OtázkyJe osobný coaching pre mňa vhodný?

Pokiaľ sa chceš posunúť do ďalšieho levelu a nie si spokojný s tým kde si, potom je osobný coaching pre teba určite vhodný.


Čo mi osobný coaching vie priniesť?

Schopnosť pracovať s emóciami a vďaka emocionálnej kontrole ovplyvniť akúkoľvek oblasť svojho života. Dá ti nezávislý pohľad na tvoju situáciu a reálne kroky, na čom potrebuješ TY konkrétne pracovať, aby si sa dostal, kam chceš.


Ako to celé funguje?

Po zakúpení coachingu získaš 4x videohovor po 45 minút s mentorom. Mentor ťa bude následne kontaktovať a dohodnete sa na termíne, ktorý vám bude obom vyhovovať. Našim zámerom je priniesť ti výsledky, nielen informovať. To, čím žijeme, to prezentujeme.

Následne získaš 3-mesačné členstvo v LIFE is YOU komunite a tým pádom všetky východy z toho vyplývajúce! Prístup do všetkých kurzov, účasť v uzavretej FB skupine, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!


Čo keď som členom Life is YOU?

Členovia Life is YOU, ktorí majú aktívne predplatné, majú BONUS + 1 x 45min coachingu zadarmo! Tým pádom všetky výhody z toho vyplývajúce! Prístup do všetkých kurzov, účasť v uzavretej FB skupine, pravidelné LIVE hovory a kopu ďalšieho!

Taktiež členovia LIFE is YOU predplatného majú výnimku v poradovníku na osobný coaching a budú uprednostnení vo výbere dátumu.