Back

Mentálny game coaching

Neustále pochybnosti o správnosti rozhodovaní vo vašej firme, stagnácia biznisu, nesprávny prístup k work-life balance, či čoraz častejší syndróm vyhorenia sú len časť z faktorov, ktoré dokážu negatívne ovplyvňovať váš biznis a tým aj súkromný život.

Dokážeme vám pomôcť napredovať k biznisovému cieľu, ktorý si zvolíte.

Využívame systém, ktorý je overený 20-ročnou praxou a využívajú ho top podnikatelia a športovci v celej SR, či ČR. Aplikuj ho taktiež a prekonaj svoju bariéru rastu!

Pre koho je tento kurz? Ak sa viete nájsť v nasledujúcich otázkach, ste to Vy.

  • Bráni vám strach a obavy v napredovaní v biznise?
  • Neviete ako pracovať so svojou motiváciou a cítite sa pred “vyhorením”?
  • Zasekli ste sa v leveli biznisu a neviete, ako ďalej?
  • Prestávate veriť sami sebe?

Komu sme pomohli?

Matej ČisárMladý biznismen, ktorý ide tvrdo za svojim cieľom.
Zobraziť viac
Kurzy mi pomohli v mojom bežnom, ale aj biznis živote. Live vysielania mi mi veľakrát otvorili oči v tom, ako sa dajú konkrétne činnosti urobiť bez zbytočného náporu na psychiku.

Odporúčané "Inside the Game"

Jedinečné rozhovory s elitou slovenského športu, biznisu a showbiznisu. Čo títo úspešní ľudia aplikovali, aby ich to dostalo na úplný vrchol? Rozhovory sú komentované priamo ich mentálnym coachom, Radekom Šefčíkom! 

O Mentorovi

Ing. Radek Šefčík

Je profesionálny licencovaný peak performance coach a stratég s viac ako 20 ročnou praxou s mentálnou prípravou tých najlepších profesionálnych športovcov s viac ako 15 športov, policajných a armádnych tímov MO, MV v SR a zahraničí, svetových českých tenistov WTA a ATP, MMA fighterov, IPSC strelcov, hokejistov NHL, KHL, mnoho profi zahraničných futbalistov /Anglicko, Turecko, Holandsko, ČR,../ špičkových trénerov a kopu ďalších.

V súčasnej dobe patrí medzi popredných svetových certifikovaných coachov asociácie IMGCA, s najvyššou kvalifikáciou, LEVEL 4 a certifikovaný SI coach.